W dniu 22 października 2019 roku w naszej szkole odbył się „Dzień Sportu”. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w następujących konkurencjach:
- bieg po kopercie na czas,
- odbijanie piłką siatkową w parach,
- podbijanie piłki głową,
- rzut do tarczy,
- rzut do kosza piłką do koszykówki,
- kapkowanie,
- podciąganie na kółkach,
- skakanka
- rozgrywki piłki nożnej między grupami.
Wyniki rywalizacji:
1. Bieg po kopercie na czas:
I - Sajmon Węclewski 5pkt
II – Kamil Migas 4pkt
III – Jakub Twardoch 3pkt
IV – Patryk Kwaśniak 2pkt
2. Odbijanie piłką siatkową w parach
I – Denis Wieczorek 5pkt
Jakub Twardoch 5pkt
II – Kacper Cierniak 4pkt
Ernest Jarnot 4pkt
III – Adrian Przewor 3pkt
Sajmon Węclewski 3pkt
IV – Artur Sobota 2pkt
Patryk Kwaśniak 2pkt
3. Podbijanie piłki głową
I – Sajmon Węclewski 5pkt
II – Dawid Nowakowski 4pkt
III – Patryk Kwaśniak 3pkt
IV – Jakub Twardoch 2pkt
4. Rzut do tarczy
I – Damian Ciureja 5pkt
II – Dorian Nowak 4pkt
III – Kacper Cerniak 3pkt
Marek Piorun 3pkt
5. Rzut do kosza piłką do koszykówki
I – Kamil Migas 5pkt
I – Marek Piorun 5pkt
III – Denis Wieczorek 3pkt
IV – Dawid Gałuszka 2pkt
6. Kapkowanie
I – Sajmon Węclewski 5pkt
II – Dawid Nowakowski 4pkt
III – Damian Ciureja 3pkt
IV – Patryk Kwaśniak 2pkt
7. Podciąganie na kółkach
I – Kamil Migas 5pkt
II – Ernest Jarnot 4pkt
Dawid Nowakowski 4pkt
III – Patryk Kwaśniak 3pkt
IV – Sajmon Węclewski 2pkt
8. Skakanka
I – Patryk Tkaczyk 5pkt
II – Patryk Kwaśniak 4pkt
III – Jakub Libera 3pkt
IV – Kamil Migas 2pkt
9. Rozgrywki piłki nożnej między grupami
I – grupa I
Migas Kamil 10pkt
Jakub Twardoch 10pkt
Denis Wieczorek 10pkt
Konrad Kądziołka 10pkt
Jasiek Sztojc 10pkt
II – grupa III
Sajmon Węclewski 8pkt
Patryk Kwaśniak 8pkt
Łukasz Pach 8pkt
Dawid Stobnicki 8pkt
Jasiek Sztojc 8pkt
III – grupa IV
Marek Piorun 6pkt
Dominik Ptak 6pkt
Dawid Nowakowski 6pkt
Jakub Libera 6pkt
Denis Wieczorek 6pkt
IV – grupa II
Patryk Tkaczyk 4pkt
Damian Ciureja 4pkt
Szymon Salomon 4pkt
Dorian Nowak 4pkt
Jakub Twardoch 4pkt
Numer konkurencji |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
SUMA |
Sajmon Węclewski |
5 |
3 |
5 |
|
|
5 |
2 |
|
8 |
28 |
Kamil Migas |
4 |
|
|
|
5 |
|
5 |
2 |
10 |
26 |
Jakub Twardoch |
3 |
5 |
2 |
|
|
|
|
|
14 |
24 |
Patryk Kwaśniak |
2 |
2 |
3 |
|
|
2 |
3 |
4 |
8 |
24 |
Denis Wieczorek |
|
5 |
|
|
3 |
|
|
|
16 |
24 |
Kacper Cierniak |
|
4 |
|
3 |
|
|
|
|
|
7 |
Ernest Jarnot |
|
4 |
|
|
|
|
4 |
|
|
8 |
Adrian Przewor |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Artur Sobota |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Dawid Nowakowski |
|
|
4 |
|
|
|
4 |
|
6 |
14 |
Damian Ciureja |
|
|
|
5 |
|
3 |
|
|
4 |
12 |
Dorian Nowak |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
4 |
8 |
Marek Piorun |
|
|
|
3 |
5 |
|
|
|
6 |
14 |
Dawid Gałuszka |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
2 |
Patryk Tkaczyk |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
9 |
Jakub Libera |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
9 |
Konrad Kądziołka |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Jasiek Sztojc |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Łukasz Pach |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Dawid Stobnicki |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Dominik Ptak |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Szymon Salomon |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |