WIECZÓR TALENTÓW

 

22 marca 2013r. ośrodek w Mszanie przygotowywał się na wieczorny wysyp talentów. Wszyscy z zaciekawieniem oczekiwali grupowych i indywidualnych prezentacji. I o 18.00. zaczęło się…

Grupy musiały się wykazać i inwencją i artystycznym polotem i umiejętnościami. Poszczególne konkurencje grupowe obejmowały karaoke, pantomimę, rzeźbę z ciał, umiejętności oddechowe i taneczne. Każda więc osoba z grupy mogła wykazać się w jakiejś dziedzinie i tym samym prowadzić swoich do zwycięstwa. Występy grupowe przerosły oczekiwania nas wszystkich – tyle talentów!!! A jaka była przy tym zabawa!!! Jury najwyżej oceniło występy grupy IV, drugie miejsce zajęli chłopcy z grupy I, a trzecie wywalczyła sobie grupa III.

Indywidualnie zaprezentowali się Dawid Banaszewski i Amadeusz Lewandowski w bit – boxie, Bartłomiej Kucharski i Mateusz Korek – w repertuarze lirycznym, Krzysztof Redmann, Kamil Kostro, Dawid Hrabia, Piotr Król – wystąpili ze swoją własną twórczością hip – hopową.

Imprezę zaszczyciły swoją obecnością wolontariuszki, które zarówno oceniały występy, jak i brały w nich udział. Do historii przejdzie solowy występ taneczny Kasi Leśniak, dzięki któremu kilku chłopców także zapragnęło uczyć się tańczyć – no to już mamy tancerzy na „Kowadło”!

Ten wieczór wyzwolił w chłopcach wiele pozytywnych emocji, a co najważniejsze przyświecał mu duch współpracy i dobrej zabawy. Zatem do następnego razu…

                                                                                              Aleksandra Kopycińska

Wieczór talentów